עבודות אינסטלציה בסנפלינג

כאשר מדברים על אינסטלציה מדברים על תחום רחב הטומן בחובו מגוון בעיות צנרת, מים, ביוב וכדומה. בעיות אינסטלציה רבות אינן מתרחשות רק בצנרת הביוב הממוקמת מתחת לאדמה אלא מתרחשות דווקא בגובה, בוודאי כשמדובר בבניני דירות. בעבר, כדי לטפל ולפתור בעיות אינסטלציה בגובה היה צורך בעבודה רבה ומסורבלת כגון הקמת פיגומים, חציבה בקירות ובחיפוי הרצפה כדי להגיע למקום המדויק בו קיימת הבעיה וסגירה מחדש של האזור שטופל – עבודה אשר דרשה זמן רב יותר לפתרונה, גרמה ללכלוך לא מבוטל, ולרוב גם הייתה יקרה יותר.

הטכנולוגיה והקדמה הגיעו גם לתחום האינסטלציה, אשר עבר שינויים ושיפורים רבים לרווחת הלקוחות ואנשי המקצוע כאחד. היום, קיים בשוק ציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר לאינסטלטור לעבוד בגובה, מסייע במציאת התקלה בזמן קצר יותר ובצורה מדויקת הרבה יותר אשר מביאים לפתרון התקלה בצורה יעילה יותר.

עבודות האינסטלציה בגובה קיבלו תפנית ובימים אלו, כדי שאינסטלטור מורשה יוכל לבצע עבודות אינסטלציה בגובה הוא צריך להחזיק ברשותו תעודת סנפלינג. עבודות אינסטלציה בסנפלינג הן יעילות יותר, משתלמות יותר, מדויקות יותר ומהירות יותר ללא שבירת קירות וחיפויים מיותרת. החובה להחזיק בתעודת סנפלינג נובעת מהיבט הבטיחות כמו גם הכיסוי הביטוחי של האינסטלטור.

במבנים גבוהים כגון בנייני מגורים בקומות, בנייני משרדים, מבנים ציבוריים וכדומה בעיות האינסטלציה המתרחשות בקומות הגבוהות דורשות מיומנות של אינסטלטור בגובה. עבודות אינסטלציה בסנפלינג כוללות את כל בעיות האינסטלציה האפשריות העלולות להתרחש – איתור ושחרור סתימות בצנרת הגבוהה, תיקון והחלפת צינורות בין אם מהתיישנות, דליפה או פיצוץ בצנרת, החלפה והתקנה מחודשת של מרזבים ישנים, התקנה של מרזבים חדשים, חידוש ו/או החלפת קווי מים במידת הצורך, תקלות הגורמות לבעיה בלחץ המים ועוד.

אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה הדורשת אינסטלטור בעל תעודת סנפלינג אל תהססו – חברת א.א.אברהם בעלת ניסיון רב בתחום האינסטלציה בכלל ותחום האינסטלציה בסנפלינג בפרט. אנו זמינים לפתור לכם את הבעיה במהירות, במקצועיות וביעילות האפשרית!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *