אינסטלטור חירום במרכז

לכל בית, דירה, בניין ומבנה יש צנרת ייחודית לו. במקרה הצורך, יש צורך לדאוג להזמין אינסטלטור מומחה בעל וותק וניסיון בתחום על מנת להגיע לפתרון הבעיה במהירות וביעילות המרבית. פעמים רבות טיפול לא בזמן, טיפול לקוי או טיפול לא מתאים עלולים לגרום לנזק רב ואף להחרפת הבעיה. לכן, יש לדאוג להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע עם וותק וניסיון, אינסטלטור שראה, מכיר ומתמצא במגוון רחב של סוגי צנרת, מערכות ביוב ותקלות אינסטלציה.

איך בוחרים אינסטלטור? איך מזהים בעיית אמינות? ולמה צריך לשים לב?

תחום האינסטלציה מוצף באינסטלטורים – בעלי ניסיון, חסרי ניסיון, בעלי ציוד מתקדם, בעלי ציוד מיושן ועוד – חשוב מאוד שלאינסטלטור שלכם תהיה תעודת אינסטלטור מורשה מטעם משרד התמ"ת, העובד על-פי חוק ומוציא קבלות מסודרות.

בעיית אמינות ניתן לזהות כבר בשיחת הטלפון הראשונית – תמחור לא הגיוני, תמחור אחיד לפני הגעה ואיתור התקלה, חוסר וודאות לגבי מיקום הנזילה או הסתימה וכדומה מצביעים על כך שמדובר באינסטלטור לא מקצועי.

יש לשים לב למספר דברים העלולים להשפיע על עלות התיקון:

• מיקום גיאוגרפי – אם אתם גרים במרכז וזקוקים לתיקון דחוף אינסטלטור מחיפה ייקח לכם הרבה כסף לתיקון פשוט, שכן בתמחור הוא מחשב גם את עלויות זמן נסיעה, הוצאות דלק ובלאי של הרכב. לכן, שימו לב שבעל המקצוע קרוב לאזור מגוריכם. במקרה זה אינסטלטור חירום במרכז הוא האינסטלטור הנכון עבורכם.

• מחיר – ערכו סקר שוק וודאו שהמחיר שאתם משלמים לא גבוה מדי ולא נמוך מדי מאחר ושני הגורמים מצביעים על אינסטלטור לא מקצועי ולא אמין. קחו בחשבון שהתעריפים משתנים (למרות המחירון) כתלות בשעה. כמובן שעבודה דחופה או במקרה חירום תתומחר גבוה יותר

• אחריות – חשוב לדעת איזו אחריות מספק האינסטלטור ומה היא כוללת, על העבודה שהוא מבצע.

נתקלתם בבעיית אינסטלציה לא שגרתית? הצנרת התפוצצה לכם בזמן הכי לא מתאים? זקוקים בדחיפות לשירותי אינסטלטור חירום במרכז?

חברת א.א.אברהם עומדת לרשותכם בכל שעות היממה – אנו נשמח לפתור לכם את הבעיה במהירות ומקצועיות. התיקון שלנו אמין ומחזיק מעמד לאורך זמן רב.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *