אינסטלטור במרכז

מרכז הארץ מלא במבנים – ישנים, חדשים, גבוהים, נמוכים, פרטיים, ציבוריים, ממשלתיים ועוד. לכולם, ללא יוצא מן הכלל, ישנה מערכת ביוב מרכזית.

צילום צנרת

כאשר ישנה בעיית אינסטלציה יש לקרוא לאינסטלטור מומחה ובעל ניסיון על מנת להימנע מטיפול לקוי ו/או החמרת הבעיה. אינסטלטור מקצועי בדרך כלל מחזיק בבעלותו מכשור מתקדם וציוד טכנולוגי ברמה גבוהה. בעזרת המכשור ניתן לבצע צילום בתוך צנרת המאפשר זיהוי כל סוגי המפגעים והתקלות – מהגדולים לקטנים ביותר ללא צורך בשבירת רצפות, הריסת קירות ונזק מיותר. הצילום מאפשר את איתור המקום המדויק של הבעיה, סקירה מקיפה לגבי סוג הבעיה וגודלה ובכך מציאת פתרון יעיל ואופטימאלי. אם אתם זקוקים לאינסטלטור במרכז המוכשר לבצע עבודות מסוג זה ולפתור את בעיות האינסטלציה במקצועיות ובמהירות צרו קשר עם חברת א.א.אברהם – מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה.

מערכת ביוב מרכזית

במידה וישנה בעיית אינסטלציה כגון, סתימה, פיצוץ בצנרת, הצפה, ועוד בדרך כלל הקומות הראשונות של הבניין חוות את הבעיה לפני כולם. במקרה כזה יש צורך לטפל במערכת הביוב המרכזית של הבניין המשותף. במידה וקיימת בעיה, התשלום מתבצע מקופת הוועד. כאשר מדובר בתקלות חוזרות ונשנות ללא שטופלו טיפול יסודי על ידי וועד הבניין ניתן לבצע התנתקות מהמערכת המרכזית ומהקו הראשי של הבניין ולהיות אחראיים על הקו באופן עצמאי. עלות ההתנתקות והמעבר לשעון פרטי כרוכים בעלויות שיש לקחת בחשבון, מובן שהעלות נקבעת גם על פי שקלול של צרכי ההתקנה – שבירת קירות, הוצאת רצפות, קדיחה בארונות וגובה הקומה המדוברת.

מחפשים אינסטלטור במרכז? אל תלכו רחוק…. חברת א.א.אברהם, מעניקה שירותי אינסטלציה מקיפים כולל עבודות אינסטלציה בסנפלינג ובעלת ניסיון וותק רב בתחום. אנו מגיעים במהירות, פותרים תקלות במקצועיות ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *